Svečano otvorena školska zgrada OŠ Nikole Tesle, Mirkovci - 1. 10. 2021.

Autor: Alen Turjak, 1. 10. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji, djelatnici i članovi grupe,
u četvrtak 30. rujna 2021. godine i službeno smo, na svečani način, otvorili novoobnovljeni dio zgrade. Poštivajući epidemiološke mjere te broj uzvanika, za sve je prisutne organiziran prikladni školski program u trajanju od 30 minuta.

Fotografije možete pronaći u Galeriji slika ili klikom na poveznicu, a više o navedenom danu možete saznati klikom na "više".

Programom su se predstavili naši najmlađi učenici, nešto stariji recitatori, voditeljice programa te polaznici Kazališne radionice na njemačkom jeziku. Učenike je na klaviru pratila učiteljica glazbene kulture, kolegica Pamela Mihaljević. Također, kolegice iz biologije, Željka Cvrković Karloci i Mihaela Zec, priredile su prekrasnu izložbu biljaka u holu škole. Prigodni su program otvorili ravnatelj, zamjenik gradonačelnika te županijska pročelnica za obrazovanje i kulturu. Nakon službenog dijela programa okupljeni su obilazili našu novu školsku zgradu te su uslijedile izjave za novinare. Vijest o otvorenju mogli ste vidjeti na portalima koje je pedagoginja objavila u školskoj grupi, a prilog je snimljen i za jučerašnji vinkovački dnevnik. Navedeni je program priredbe osmislila školska knjižničarka, Martina Saulić.
Hvala svim učenicima, učiteljima, stručnim suradnicima i ostalim djelatnicima koji su nam omogućili ovaj poseban dan za našu školu. U prilogu možete pogledati fotografije kolegice likovne kulture, Mirele Blažević.
Čuvajmo zajedno našu školu!