> Web te@m

Izvannastavna aktivnost "Web team"

Izvannastavna aktivnost "Web team" formirana je radi prikupljanja informacija i zanimljivosti kojima se osvježava i dopunjava rubrika web te@m na školskoj web stranici.  Na njoj objavljujemo sve što smo naučili kao i ono što ćemo tek naučiti, raspored informacija, događanja u školi, itd.
Rubriku web te@m uređuju učenici 7 b. razreda Miloš Kojić i Sergej Jurić zajedno sa nastavnikom informatike.

IZLOŽBA HUMANOIDNIH ROBOTA – 25.11.2021.
humanoidni_roboti

Dragi učenici i poštovani roditelji,
nastavnici informatike David Komesarović i Aleksandar Vukov, zajedno s učenicima 4.a i 4.b razreda, realizirali su projekt „Izložba humanoidnih robota“. Učenicu su napravili svojeg humanoidnog robota koristeći pribor koji imaju kod kuće i maštu.Opis svojeg robota su napisali u Word-u, a nastavnici su Word dokumente isprintali. Humanoidne robote možete vidjeti na slikama.Učenici su vršnjačkim vrednovanjem vrednovali robote svojih prijatelja iz razreda.

SRETAN BOŽIĆ I NOVU GODINU ŽELI VAM WEB TEAM

MicrosoftTeams-image

Priloženi dokumenti:
SRETAN BOZIC ZELI VAM.mp4

OBILJEŽEN (TJE)DAN SIGURNIJEG INTERNETA 8. 2. 2022.-13.2.2022.
​Ovaj smo (tje)dan održali još jedan dan sigurnijeg interneta u našoj školi. U našoj su školi navedeni dani održali učiteljica Katica Konstantinović i ostali učitelji informatike , a učenici su mogli saznati više o sigurnosti, pravima i obvezama u online okruženju. Naravno, nove su sadržaje realizirali uz kvizove znanja, izradu stripa u web alatu Pikston, društvene igre, izradu plakata itd.

Kako privući nove čitatelje na Vaš blog?

1. Koristite društvene mreže

Iskoristite popularne platforme poput FacebookaLinkedInaTwittera i ostalih kako biste na njima promovirali objave na svom blogu.

2. Potražite prilike za pisanje na drugim platformama

Kao gostujući pisac (guest blogging) na drugim blogovima, koji već imaju svoju stalnu čitalačku publiku, po prirodi sličnoj onoj koju vi tražite, pojačat ćete vidljivost svog bloga te privući čitatelje drugih.

3. Kreirajte PPC (pay-per-click — plaćanje po kliku) oglase

Ukoliko raspolažete određenim budžetom, razmislite o ulaganju u PPC (pay-per-click) oglase. Iako ćete morati platiti određenu svotu na početku kampanje, dobit ćete ono što ste tražili

« Siječanj 2021 »