Osnovna škola Nikole Tesle

Održane Telemach igre mladih, uz odličan uspjeh naših učenika - 11. 5. 2022.

Autor: Alen Turjak, 14. 5. 2022.

U okviru 26. Plazma sportskih igara mladih na edukativno-sportskom Telemach danu sporta jučer su na stadionu HNK Cibalia u Vinkovcima sudjelovali i učenici trećih i četvrtih razreda naše škole. Odmjerili su snage u graničaru i sprintu na 60 metara. Svojom upornošću, izdržljivošću i tihim osjećajem u pobjedu zaista su opravdali zajednički cilj. Učenici naše škole postigli su izvrsne rezultate.
U sprintu na 60 metara u kategoriji 2011. g. i mlađi, u muškoj konkurenciji, prvo mjesto - zlatnu medalju, osvojio je V. G. i tako osigurao plasman na državnu završnicu koja će se održati u Splitu. Drugo mjesto u istoj disciplini osvojio je A. K., a treće mjesto D. K.
U sprintu na 60 metara, u kategoriji 2013. g. i mlađi, u muškoj konkurenciji, treće mjesto osvojio je K. M.
U igri Graničar, ekipa naše škole Teslići, osvojila je  treće mjesto.
Zajedništvo, navijanje i radovanje uspjehu svakog člana ekipe obilježilo je jučer naše Tesliće.
Bravo za naše učenike i iskreno se nadamo sudjelovanju i iduće godine!