OBAVIJEST U VEZI NASTAVKA ZDRAVSTVENOG PREGLEDA UČENIKA ZA UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Autor: Martina Saulić, 11. 5. 2020.

Poštovani roditelji budućih učenika 1. razreda!

Prema dopisu MZO-a, od 11. svibnja 2020. nastavljaju se provoditi planirane aktivnosti vezane za  upis učenika u 1. razred osnovne škole. Ovdje možete preuzeti obavijest školske medicine o nastavku zdravstvenog pregleda učenika za upis u 1. razred osnovne škole, upitnik koji morate popuniti i Izjavu koju trebate također popuniti i predati u školu.

Dokumentaciju je potrebno donijeti u školu do 22. 5. 2020. ,

radnim danom od 9h do 13h.

Dokumentaciju možete skenirati i poslati na e- mail Škole:

ntesle@os-mirkovci.skole.hr

Popis dokumentacije koju je potrebno dostaviti u školu.

1.Upitnik s anamnestičkim podacima koji ispunjava roditelj (Upitnik za roditelje na poveznici)

2. Izjava roditelja ( Izjava na poveznici)

2.Preslike cjepne iskaznice ili ispis cijepljenja iz pedijatrijskog kartona

3. Popis dodatne dokumentacije ukoliko postoji (povijest bolesti u slučaju kroničnog oboljenja, nalazi logopeda i/ili psihologa, Rješenje o tjelesnom oštećenju, eventualno mišljenje predškolske ustanove o vrtića razvojnim aspektima djeteta ovisno o kronološkoj dobi)

4. Laboratorijski nalaz i zubna putovnica nisu potrebni ukoliko nisu ranije obavili ( roditelji donose sa sobom ukoliko su ranije obavili pregled)

U školi možete ispuniti Upitnik i Izjavu.

Nakon što Škola prikupi dokumentaciju svih učenika prijavljenih na predupisu, dokumenti će biti poslani u školsku medicinu. O terminima pregleda bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Ostale obavijesti vezane uz testiranje učenika od strane školskog pedagoga objavit ćemo kada dobijemo informacije od strane županijskog povjerenstva za procjenu psihofizičkog stanja djeteta.

OBAVIJEST_O_PREVENCIJSKIM_PREGLEDIMA_PRVAKA_ZA_UPIS_U_SK.docx

Upitnik_za_roditelje